Print options

Sort
Asc
Desc
Remove Sorting
Group
Asc
Desc
Remove Grouping
Filter
Search
Hide Column
Show Hide
Name (First)
Name (Last)
CXC Number
Ski Club/High School/College Affiliation
Brian Abery MW1400240CH Loppet Nordic Racing/ISD 196
Alexia Abric MW1401084U16 Hayward
Patrick Acton MW1400407U16 Eagan High School
Mata Agre CC1400466SR Gustavus Adolphus College
Shelby Ahrendt CM1400511U20 St. Olaf College
Jake Ajax MW1400795U18 Loppet Nordic Racing
Joshua Albrecht MW1400104U16 Stillwater Nordic Ski Team
Megan Allen CC1400457SR Gustavus Adolphus College
Adam Altmann MW1400823U16 Chippewa Valley Nordic Ski Team
Madilyn Anderson MW1400819U16 NordicWerks
Dottie Anderson MW1401097U16 Armstrong High School/ Loppet Nordic Racing
Scott Anderson MW1400243CH Wausau Nordic Ski Club
Amelia Anderson CC1400697U20 University of Alaska Fairbanks
Samuel Anderson MW1400398U18 SISU
Renae Anderson MW1400653U16 Loppet Nordic Racing
Mary Andraschko Active Hayward Nordic Kids
Fletcher Arlen MW1400305U18 Wausau Nordic Ski Club
Blake Arndt Active Hayward Nordic Kids
Simon Arthur MW1400935U6 DANSYL
Nolan Arthur MW1400923U12 DANSYL
Devan Arthur MW1400924U10 DANSYL
Logan Arthur MW1400925U14 DANSYL
Lily Arvidson MW1400917U10 DANSYL
Allie Aufderheide CM1400508U20 St. Olaf College
Ulrika Axelsson CC1400806U20 Michigan Tech University
Bradley Baas MW1400020U18 N/A
Thomas Babcock MW1401245U18 NordicWerks
Andrew Bailey MW1400605U18 Ashwaubenon Nordic Ski Team
Krista Bain MW141340U18 Loppet Nordic Racing
Lochlan Baird MW1400142U14 Hibbing Nordic Ski Team
Ruth Baker MW1400853MA Ski and Tea Ski Club
Katherine Banken CM1400633SR St. Cloud State University
Henry Barford MW1400008U16 Madison Nordic Ski Club
William Barford MW1400009U12 Madison Nordic Ski Club
Mae Barnes MW1401099U14 Armstrong High School
Emma Barnes MW1400143U20 Iola Ski Team
Seth Barnes MW1400613U16 Iola Winter Sports Club
Peter Barnes MW1400614U14 Iola Winter Sports Club
Jacob Barnes MW1400070CH Iola Winter Sports Club
Levi Bartz Active Hayward Nordic Kids
Nichole Bathe CC1400698U20 University of Alaska Fairbanks
Oliver Batzli MW1400052U16 Madison Nordic Ski Club
Bryce Bauer Active Hayward Nordic Kids
Nancy Bauer MW1400157CH Ski and Tea Ski Club
Anneliese Bauer Active Hayward Nordic Kids
Salle Beckwith MW1400646MA Ski and Tea Ski Club
Brode Beckwith Active Hayward Nordic Kids
Piotr Bednarski MW1400818CH Loppet Nordic Racing
Haley Bell CM1400464U20 Gustavus Adolphus College
Ari Benoit CM1400634SR St. Cloud State University
Claire Benton MW1400615U16 Loppet Nordic Racing
Kevin Berg MW1400769U16 Ashwaubenon Nordic Ski Team
Maria Berg MW1400859U18 SISU
Paxton Berger MW1400330U14 St. Croix Valley Ski Club
Romi Berger MW1400331U10 St. Croix Valley Ski Club
Rowan Berger MW1400332U6 St. Croix Valley Ski Club
Heather Best MW1400938CH DANSYL
Heather Best MW141345MA DANSYL
Paige Best MW1400899U12 DANSYL
Mychaela Best MW1400900U12 DANSYL
Sarah Bezdicek MW1400249U18 Loppet Nordic Racing
Evelyn Biederman MW1400333U10 St. Croix Valley Ski Club
Tobias Bienert MW1400383U18 Drummond Telemarkers
Nathan Bishop Active Hayward Nordic Kids
Aubrey Bishop Active Hayward Nordic Kids
Samuel Bisonette Active Hayward Nordic Kids
Gabriel Bisonette Active Hayward Nordic Kids
Jordan Bjork MW1400927U12 DANSYL
Clayton Bjork MW1400928U8 DANSYL
Benjamin Blackwell GL1401080U10 PACCSA Yellowjackets
Anne Blackwell GL1401081U8 PACCSA Yellowjackets
Josh Blankenship CC1400459SR Gustavus Adolphus College
Carter Blankenship MW1401246U18 Wayzata High School
Nathaniel Blichfeldt MW1400444U16 Loppet Nordic Racing
Samuel Boardman MW1400581U20 Loppet Nordic Racing
Will Bodewes MW1400597U18 Lakeland Nordic Ski Team
Luke Bodewes MW1400598U16 Lakeland Nordic Ski Team
MacKenzie Boisvert MW1400926U8 DANSYL
James Boldra MW1400216CH Wheel & Sprocket
Erin Bolger MW1400144U18 Lakeland Ski Team
Mike Bolger MW1400072CH Lakeland Nordic Ski Team
Camilla Bonicatto Active Hayward Nordic Kids
Sofia Bonicatto Active Hayward Nordic Kids
Albert Booth MW1400908U12 DANSYL
David Borgemoen MW1400209CH Knicker Nordic
Elise Boudry MW1400291U14 Peak Nordic Ski Club
Kristen Bourne MW1400399U20 SISU
Matthew Bourne MW1400400U14 SISU
Emma Bourne MW1400334U12 St. Croix Valley Ski Club
Clara Boyle CM1400635U20 St. Cloud State University
Jon Bracklin Butler Active Hayward Nordic Kids
Aralynn Bracklin Butler Active Hayward Nordic Kids
Sydney Bramer MW1400479U18 Loppet Nordic Racing
Joel Bransky CM1400519SR St. Olaf College
David Braun MW1400324MA Lapham Peak
Jill Braun MW1400325MA Lapham Peak
Bella Braun MW1400326U10 Lapham Peak
Tabor Braun MW1400327U8 Lapham Peak
Willow Braun MW1400328U6 Lapham Peak
Poppy Braun MW1400329U6 Lapham Peak
Josephine Brekke CM1400512U20 St. Olaf College
Kenny Brewer CC1400699SR University of Alaska Fairbanks
Torsten Brinkema MW1400480U16 Loppet Nordic Racing
Caroline Brisbois MW1400793U18 Endurance United-SISU
Anna Britton Active Hayward Nordic Kids
Ruby Britton Active Hayward Nordic Kids
Kevin J Brochman MW1400197CH SISU
Teagan Brohman MW1400861U12 N/A
Heidi Brook CC1400700SR University of Alaska Fairbanks
Gracie Brown Active Hayward Nordic Kids
John Brown MW1400244CH N/A
Joe Brown Active Hayward Nordic Kids
Luke Brown MW1400796U20 Loppet Nordic Racing
Jake Brown CM1400522SR St. Olaf College
Annie Brown Active Hayward Nordic Kids
Lily Brown MW1400111U10 Nordic Northstars Ski Club
Katherine Bruno MW1400272U18 Peak Nordic Ski Club
Susan Buchman MW1400388MA Ski and Tea Ski Club
Kari Bull MW1400033U20 Peak Nordic Ski Club
Josephine Bunker Active Hayward Nordic Kids
Myella Burch MW1400659U6 Spooner Youth Ski Club
Auggie Burch MW1400658U6 Spooner Youth Ski Club
Emma Busig MW1400055U14 Wausau Area Night Gliders
Madeleine Busig MW1400056U12 Wausau Area Night Gliders
Jenna Butler MW1400034U18 Madison Nordic Ski Club
Julia Butler MW1400035U18 Madison Nordic Ski Club
David Butryn GL141336U18 VASA
Tom Bye MW1400150U20 Loppet Nordic Racing
Sophia Byrd MW1400933U10 DANSYL
Mario Calabria MW1400788U20 N/A
Kati Campbell MW1400245CH N/A
Welles Carbert MW1400125U10 Nordic Northstars Ski Club
Avery Carbert MW1400126U12 Nordic Northstars Ski Club
Rhett Carlson MW1400490U18 Loppet Nordic Racing/ISD 196
Pete Caron MW1400385CH Drummond Telemarkers
Deneen Carpenter MW1400259MA Ski and Tea Ski Club
Angelina Castellano MW1400909U10 DANSYL
Wystria Cauley MW1400660U10 Spooner Youth Ski Club
Mike Cavanaugh MW1400001CH Wausau Area Night Gliders
Lynne Cecil MW1400225CH Loppet Nordic Racing
Joan Cervenka MW1400158MA Ski and Tea Ski Club
Wendel Chamberlin MW1401353MA N/A
Barbara Chapin MW1400260MA Ski and Tea Ski Club
Matthew Chard GL1400078U16 Copper Country Ski Tigers
Isaac Charpentier MW1400288U14 Peak Nordic Ski Club
Galen Chimner GL1400497U14 Copper Country Ski Tigers
Michael Choate MW1400213CH Northern Illinois Nordic / King Keyser
Mike Choiniere MW1400882U20 OSC
Matthew Churchill Active Hayward Nordic Kids
Marcus Churchill Active Hayward Nordic Kids
Mason Cleveland MW1400003U18 N/A
Barb Clevenger MW1400389MA Ski and Tea Ski Club
Kallen Clifford Active Hayward Nordic Kids
Ali Clifford Active Hayward Nordic Kids
Darren Clifford Active Hayward Nordic Kids
Sierra Clifford Active Hayward Nordic Kids
Sam Coady MW141341U20 Loppet Nordic Racing
Erin Coleman MW1400136U12 Nordic Northstars Ski Club
Dalton Collins MW1401100U14 4H CANSKI
Makaila Collins MW1400883U12 Spooner Youth Ski Club
Nyla Connell Active Hayward Nordic Kids
Emma Connell MW1400047U18 Peak Nordic Ski Club
Jeanine Connell MW1400159MA Ski and Tea Ski Club
Ian Connell Active Hayward Nordic Kids
Donna Connery-Nilsen MW1400018CH Peak Nordic Ski Club
Linda Cook MW1400160CH Ski and Tea Ski Club
Julia Corbin MW1400661U10 Spooner Youth Ski Club
William Corbin MW1400662U12 Spooner Youth Ski Club
Sean Cork MW1400778U18 Loppet Nordic Racing
Kelsey Cork CM1400518SR St. Olaf College
Matthew Cosgrove MW141347U10 DANSYL
Erica Cousineau GL1400612U16 Marquette Senior High
Jeffrey Craig MW1400060MA Lakeland Nordic
Jakob Craig MW1400061U12 Lakeland Nordic
Johanna Craig MW1400062U14 Lakeland Nordic
Jeanne Craig MW1400063MA Lakeland Nordic
Ryan Cramer MW1400849U16 Chippewa Valley Nordic Ski Team
Mimi Crandall MW1400390MA Ski and Tea Ski Club
Kelly Craven MW1400053U14 Madison Nordic Ski Club
Stephanie Croteau MW1400391MA Ski and Tea Ski Club
Anna Claire Crowley MW1400434U12 Peak Nordic Ski Club
Madeline Crowley MW1400435U10 Peak Nordic Ski Club
Declan Dahlberg MW1401109U16 Mounds Park Academy
Claire Danielson MW1400335U10 St. Croix Valley Ski Club
Clay Darling GL1401106U18 Traverse City Central High School
Paul Dau CM1400528SR St. Olaf College
Zach Davis MW1400937U10 DANSYL
Hannah Davis GL1401104U18 Traverse City Central High School
Liza Dawley CM1400514U20 St. Olaf College
Jonathan Delaney MW1400785U20 Loppet Nordic Racing
Dan Delestry MW1400141U18 Chippewa Valley Nordic
Laura DeLestry MW1400850U20 Chippewa Valley Nordic Ski Team
Mitchell DeLong GL1400079U16 Copper Country Ski Tigers
Anna Delwiche MW1400415U10 Peak Nordic Ski Club
Drake Demitrios MW1400042U14 Madison Nordic Ski Club
Landon Deneen MW1400663U10 Spooner Youth Ski Club
Giniw Denomie Active Hayward Nordic Kids
Dawn Denomie Active Hayward Nordic Kids
Miriam Denomie Active Hayward Nordic Kids
Torstein Derauf MW1400117U12 Nordic Northstars Ski Club

Clone this View

Specify View Name

  •  

Create View

Specify View Name
View based on

  •  

Rename Column

Specify Column Name